Flame Flame Flame :P

Vse o L2 :)

Moderátoři: Hunter, Tremere

Tremere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tremere » 04 led 2006 12:05

cely C4 je fuuuj ...kdo videl C4 filmecek a c4 screeny zbrani tak me osobne se delalo spatne.....vypada to jak hvezde valky :[
Navic ze pridaj rybareni a nove povolani alias 2 skilly navic...+ nejake featury je podle me na c4 dost malo....nic noveho tam neni...nuda :) tahle hra je mrtva od c3 ...nema to co nabidnout ...kazda hra co jsem hral offic muze nabidnout x krat vic nez tenhle nesmysl :p
Kdyz uz mas pratele, je cas najit si nepratele.
-GOLD MMOPRG RULE
Kdyz uz hrat...tak kvuli kvalitni komunite...bohuzel jsem v cechach zadnou nenasel (cest vyjimkam [Sengaia])
Pure PvP jako od Perwolu? HERE > http://www.GuildWars.com
Na co cekat? ??? http://www.youtube.com/watch?v=_bYYT6Wg3Gg

Damien
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Damien » 04 led 2006 12:25

mno nic se nema prehanet, jestli mam soudit kvalitu hry na zaklade screenu smazu to nebo najdu nakej servr s high rejtama a klikat jedine timhle stylem..
musime jen doufat ze pani z ncsoftu z toho neudelaj preplacanou <>vinu :P
Obrázek

Tremere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tremere » 04 led 2006 12:48

heh dle screenu nemuzes soudit? precti si ty nove featury ano neni jich malo...ale stejne? hru to nejak nerozsirilo...max lvl a muzes se nudit u rybareni...jedine co se mi libilo PvP HEROES ale ty korunky jsou hnus.
-GOLD MMOPRG RULE
Kdyz uz hrat...tak kvuli kvalitni komunite...bohuzel jsem v cechach zadnou nenasel (cest vyjimkam [Sengaia])

Hunter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 04 led 2006 12:49

Tremere píše:...
Destroyer > Titan :mrgreen:
Nexios [Sengaia]

Tremere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tremere » 04 led 2006 13:03

no korunovan na hovado bejt nechci....dle slov aikiho pokud l2j prejde na c4 tak tento server pojede na c3 do doby kdy bude aspon z c4 neco funkcniho....aspon jsem to podle jeho slov takhle pochopil ale co se deje v jeho mozecku to fakt nevim....
-GOLD MMOPRG RULE

deep
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od deep » 27 úno 2006 23:25

eee vysvetli mi dakto co mate z toho rybarenia? Ryby sa predavaju a mate za to adeny alebo ako? ](*,) :-k

Auspex
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Auspex » 27 úno 2006 23:34

proste chytas z ryby a znich mas ruznej material od fish oil az po naky kosti, nebo proof of fishing ktery se daj vymenit za napr vice mista v invetari, v recipe booku, v prodeji atd...
"Always look on the bright side of life."
Obrázek

Nimrodel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nimrodel » 28 úno 2006 11:24

Pentagun píše:proste chytas z ryby a znich mas ruznej material od fish oil az po naky kosti, nebo proof of fishing ktery se daj vymenit za napr vice mista v invetari, v recipe booku, v prodeji atd...
Z fish oil si mozes postavit haste, atack speed potiony, ale aj DYEZ-y
Obrázek
Vždy, keď ma oserie holub, ďakujem Bohu, že nedal krídla aj krave...

Matyaz1

.

Příspěvek od Matyaz1 » 28 úno 2006 18:42

OMG tak to je v p..i Tremere+Damien... Ako viete o tej hre vsetko lebo ju uz hrate straaaaasne dlho este ked ja som asi ani chodit nevedel si myslim....hrali ste uz na 1M serverov ale este ani raz na oficialy a to je kurevsky rozdiel....mna to na free-serveroch vobec nebavilo,zacal som hrat na oficialy a je to uplne ine ako na free s nejakymi pojebanymi high-rateami. Ako nikdy ste to nehrali na oficialy tak drzte o tom picu...uz ma fakt serie vase....to je mrtve,je kopec inych hier a pritom to poznate len z nehratelnych free serveroch.

Ale som zabudol vy sa hrate na tzv. MMORPG odbornikov na vsetko...

Tam si chod klikat tie trapne Guildwars z ktorych je zas mne na grc...DnL tak skoro este nepojde aj ked uznavam tam by som hrat isiel....co sa mozno aj stane ak to rozchodia konecne.

S pozdravom a laskou k Tremeremu a Damienovi(odbornikom na vsetko)

Matyaz

Ms
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od Ms » 28 úno 2006 18:56

Matyaz1 píše:OMG tak to je v p..i Tremere+Damien... Ako viete o tej hre vsetko lebo ju uz hrate straaaaasne dlho este ked ja som asi ani chodit nevedel si myslim....hrali ste uz na 1M serverov ale este ani raz na oficialy a to je kurevsky rozdiel....mna to na free-serveroch vobec nebavilo,zacal som hrat na oficialy a je to uplne ine ako na free s nejakymi pojebanymi high-rateami. Ako nikdy ste to nehrali na oficialy tak drzte o tom picu...uz ma fakt serie vase....to je mrtve,je kopec inych hier a pritom to poznate len z nehratelnych free serveroch.

Ale som zabudol vy sa hrate na tzv. MMORPG odbornikov na vsetko...

Tam si chod klikat tie trapne Guildwars z ktorych je zas mne na grc...DnL tak skoro este nepojde aj ked uznavam tam by som hrat isiel....co sa mozno aj stane ak to rozchodia konecne.

S pozdravom a laskou k Tremeremu a Damienovi(odbornikom na vsetko)

Matyaz
Oficial nema smysl si platit :D/

Tremere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tremere » 28 úno 2006 19:29

Matyaz1 píše:..........
Heh tebe ***** a idiota... nepopiram ze to nejsi....
Narozdil od tebe jsem hral trochu vice serveru a trochu vice mmorpg nez ty...takze na svem nazoru trvam...to sdeleni nebylo vubec urcene pro tebe tak ani nevim proc na to reagujes :]
Jinak : proc jsi na offic nesel uz davno kdyz te to tak nudi...proc jsi udelal na tech podelanejch high rate serverech lvl kterej si udelal? narozdil od tebe jsem vedel ze jedina moznost jak si kvalitne zahrat l2 je na office.... ale ja to na office nechci hrat...nechci za to platit... uz me bavi neco jineho proste....
Nikomu neberu ze se mu l2 libi....sem rad, ze se lidi rozhodli jit hrat na offic..je to dobra volba...ale ne pro me..a radsi bych je nalakal na neco co by se mohlo hrat ve vice lidech holt...
Dnl je co ? DnD spusteji snad pristi mesic :]
A ano jsme nejvetsi odbornici :] Damien klika co pamatuju..nekde hodne drive jsem ho zahledl nekde v herne jako malej capart...to je min 10 let z5 :] .....a ja zacal v 7 letech v prvni tride....tobe tipuju tak 15 let... me je 23 takze jsi to vystihnul :-({|=
jsme proste bozi tak si to zapis za usi.... :mozilla_cool:
-GOLD MMOPRG RULE

Hunter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 28 úno 2006 21:10

Matyaz1 píše:blitky
tahni si <>vat jinam a to nejlepe tam, kde je na to nekdo zvedavej
hrajes tejden na oficu a myslis si, ze jsi sezral Salamounovu prdel
evidentne hrajes tak prvni mmorpg a jses hrozne stastnej, ze po pulrocnim klikani po netu ti nekdo plati ofic

az budes hrat pres net takovejch let jako lidi tady, tak muzes zacit hazet rozumama, driv vazne ne ...

to, ze se tobe nelibej GW ? koho to dpc zajima ? napis si to treba na zed .. zajimalo by me, jak jsi to dlouho hral, ze vis, o cem cela ta hra vubec je ... ze se tu snazis neco tlacit

skoc si zatahat za sukni maminku a povypravet ji o tom, jak jsi moc drsny, ze hrajes jiz nekolik dni na oficu a prestan se tady ztrapnovat ... je to vazne hruza
Nexios [Sengaia]

deep
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od deep » 28 úno 2006 23:10

offtopic :axe: =P~

Matyaz

LOVEC+Tremere

Příspěvek od Matyaz » 01 bře 2006 11:46

Takze..... robit dve ostre zatvorky nikam inam ist nemozem lebo vsade inde na forume su normalny ludia...cize nemam dovod nikam chodit robit dve ostre zatvorky opacne otocene.

To Tremere: Vies co je zaujimave...ze preco sa stale drbes na FL ak ta to uz nebavi? Preco nehravas tie fajnove GW?? Na podelanej high-rate serveroch som urobil len matyaza+spoila+buffera...a potom hned som isiel na oficial,ano nehravam MMORPG tak casto ako ty,pretoze si predstav mam aj real life, narozdiel od niekoho.Zacal som hrat na FL....hral som tam7-8 mesiacov a isiel som na oficial. Mna na tvojich drbnutych vyrokoch sere to ze si pozries 2 screeny+precitas nieco po anglicky z coho asi 70% vobec nerozumies a uz vobec nevies ani o com to je...len sa domnievas,ale na tom mas asi zalozeny cely tvoj zivot na domienkach.
Jo a takisto sa spravne domnievas ze ja mam 15 rokov,ale prekvapil si ma ze mas 23 rokov..to si uz myslim ze trochu rozumu by si mohol mat chudacik...no nic sem-tam sa aj ja mylim.

To LOVEC:Pisal som nieco ze som strasne mudri odvtedy ze tam hram? Ano hram tam tyzden ale nikoho nepoucam,si precitaj co pisem debilko....mna seru Tremereho reci o tom co nikdy nevidel.....Ja ti kaslem na to kolko to hrate, moj zivot sa nezaklada na MMORPG pice,si to uvedom ak to je napln tvojho zivota tak ti gratulujem potom ta uznavam, pretoze tak jebnutych ludi ako si ty tu moc nie je.

Zhrniem ti moj predchadzajuci prispevok: SERU MA NAZORY TREMEREHO O NIECOM CO V ZIVOTE NEZAZIL A NIKDY TAM NEBOL. To je ako ty Hunter tiez mozes rozpravat napriklad o sexe a pritom si panic,alebo ma presviedcat ze si strasne mudry,ze si toho zazil na MMORPG ale pritom si chudacik,alebo o tom ze tie tvoje kecy si zoberiem k srdcu a pri tom ma vobec netrapia,alebo o tom ze nie si jebo a pri tom si,alebo o tom ze ja mam 15 rokov, mama mi plati oficial, ze som drsny atd.... a pritom vies o mne hovno.

Hogan
Kontaktovat uživatele:

Re: LOVEC+Tremere

Příspěvek od Hogan » 01 bře 2006 13:06

Matyaz píše:...
proc s nama vubec diskutujes kdyz nejsme normalni?

prestan nam tu psat ze nemame real life a podobne bludy prosimte

diky moc

to jak o tobe psal hunter vyplyvalo z jeho predstav o tobe kdyz si cetl tvuj prispevek
Bhouzel se neumim podepsat :(.

Odpovědět